| Mariiia a întrebat:

Heii :* vreau niste mel pe care le fredonati voi in ultima vreme >:"

12 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Slagarele formatiei Abba.

| IrinaAndreea a răspuns:

Katy Perry - Teenage Dream

| darrio2007 a răspuns:

Dansul pinguinului.Romeo Fantastick.

| mihaibrasov a răspuns:

"And I'd give up forever to touch you..." de la goo goo dolls, melodia Iris.

| Xonia a răspuns:

Fara zahar-lugu lugulaughinglaughingascultal pe tot:d

| Akid a răspuns:

Corina feat dony -latino cafe drooling ahhh mor dupa melodia asta
delyno feat loolooo- private love
andreea banica -love in brasil

| madalynaaa a răspuns:

Selena Gomez-Naturally Place mult mElodia...
funda? eeee

| vlad210 a răspuns:

Cassa Loco feat. George Hora - La Mall rolling on the floor

| SangJin a răspuns:

Cea pe care o fredonez mai nou e,, Flo Rida - The club can't handle me " ( the club can't even handle me right now, e-eeeee. laughing ), e chiar simpatica melodia, pacat ca nu m-am uitat niciodata la Step Up big grin

| đσхïï a răspuns:

Don't forget, Send it on, When I Look At You, Tell me something i don't know, This time for Africa, One and one, The climb.