| Robertamirela23 a întrebat:

Hello, as dori niste statusuri, poezii, mesaje sau site si blogguri cine imi da cele mai multe dau Funda.

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

"Muzica"?

| Robertamirela23 explică (pentru CautNume):

Nu site cu statusuri etc

| CautNume a răspuns (pentru Robertamirela23):

Eu ma refeream ca nu esti in stare sa alegi o categorie straight face

| Robertamirela23 explică (pentru CautNume):

Crezi ce vrei despre mine, eu asa am ales ca asa am vrut, dar totusi oamenii se baga in seama.

| CautNume a răspuns (pentru Robertamirela23):

Nu cred ceva despre tine pentru ca nu te cunosc.Pe TPU nu alegi pentru ca asa vrei.

| Robertamirela23 explică (pentru CautNume):

Mai gandeste inainte sa judeci pe altii.

| CautNume a răspuns (pentru Robertamirela23):

Am zis ceva gresit? Nu inteleg de ce te mai certi atata timp cat tu n-ai putut alege o categorie potrivita.