| PusToaiKaA a întrebat:

Hello TPU! As dori si eu niste statusuri de
Iubire Imposibila
Tradare
Gelozie
Dar nu toate statusurile care se gasesc pe toate site-urile... unele mai noi, poate si compuse de voi...Multsumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

O iubire imposibila am trait amandoi. Toata lumea s-a pus intre noi.
M-ai tradat si nu am de gand sa mai permit asa ceva, daca nu ma mai iuesti du-te inapoi la ea.
Eu te iubesc nespus de aia sunt asa geloasa nu imi place sa te vad langa orice cotoroanta.
Ce e amorul? E un lung prilej pentru durere, căci mii de lacrimi nu-i ajung si tot mai multe cere.
Eu te-am iubit si poate ca iubirea in suflet înca nu s-a stins de tot.Dar nici neliniste si nici tristete ea nu îti va mai da, asa socot.
Dar in mine dorul striga, crezi ca nu il pot auzi?
Stiu pe unde ai umblat si cu cine ai stat ca fraiera te-am asteptat tu te distrai, eu plangeam in pat.
Ai gresit cand ai trecut peste inima mea, cit as vrea sa te pot uita...
E tarziu, nu vreau sa te mai vad niciodata, prea tarziu sa mai fie din nou ca altadata.
Nu reusesc fara lacrimi sa traiesc atunci cand iubesc.
Credeam ca nimeni niciodata nu ar fi putut sa ne desparta.Ma intreb ce a fost pana la urma, cat a fost adevar si cat minciuna.
Am dat incredere, am dat tot ce am avut de oferit, dar nu la cine a trebuit.
Cuvantul NOI nu mai exista, ramane intre noi o poveste trista.
Hey! Intre noi prea multe s-au intamplat, chiar nu stiu ce pot sa zic, ce pot sa fac.