| LovePeace a întrebat:

Hello happy sunt o MARE fana a lu' Lady Gaga aveti vreo idee daca pregateste ceva noi, melodii noi? funda :*

Răspuns Câştigător
| Boniboon a răspuns:

Se pregateste sa scoata videoclipul pieselor "Monster" si "Starstruck". big grin

4 răspunsuri:
| LovePeace explică:

Lady Gaga nu e pe moarte.no way dne laughing da si am auzit de mel Starstruck de TOATE mel ei am auzitwinking si NU E PE MOARTE tongue

| andutzza776 a răspuns:

Lady gaga e pe moarte!
nu mai are voie sa dea concerte sau sa cante, sa faca videoclipuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigura, dar e o melodie pe care nu stiu daca o stii este STARSTRUCK.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios?