| marinamary a întrebat:

Ce parere aveti despre lady gaga? eu sunt o mare fana si imi plac toate melodiile ei si cum se imbraca, fiindca are propriul ei stil!

Răspuns Câştigător
| blackrose7911 a răspuns:

Dupa parerea mea ea e una dintre cele mai originale cantarete si stie sa-si faca aparitia. Ea nu copiaza pe nimeni si totusi toata lumea o copiaza. Cele mai faine melodii ale ei mi se par: Poker Face, Bad Romance, Fashion si Born This Way...winking

1 răspuns:
| LadyInBlack a răspuns:

Ti-as raspunde la intrebare, dar avand in vedere ca esti o mare fana...ma abtin.