| DeeaRoz a întrebat:

Hello TPU! Aseara am auzit la Radio Zu o melodie care mi-a placut foarte mult dar nu stiu cum se numeste. Era cantata de o fata si un barbat cu voce groasa ceva in gen B. O. B[dar nu era el]. si in vers parca imi amintesc era ceva de gen. how to let you down.{nu imi aminesc foarte bine.}Credeti ca o stiti?

2 răspunsuri:
| robytzu30boss a răspuns:

Ori somneo like you ori Three Days Grace - Drown nu stiu exact

| DeeaRoz explică (pentru robytzu30boss):

Am vazut si eu pe youtube three days grace drown si nu este asta ...nu era rock. cred ca era pop.nu stiu ...si someone like you nu era sigur pentru ca stiu melodia someone like you pe derostbig grin