| NickiMary14 a întrebat:

Hello TPU! Imi place mult sa cant si cred ca am voce, desi marea problema e ca mi-e rusine sa cant si chiar iubesc chestia asta! Va rog! Ce as putea sa fac!?!?! Poate sunt unii dintre voi care le place sa cante si si-au invins frica asta de a canta in public! Funda, fara glume proaste!

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Mai întâi ar trebui să-ţi învingi teama de-a scrie corect. Apoi să treci la cântat.

| Nope23 a răspuns:

Hey! Si eu am exact aceiasi problema ca a ta. Ein bine, cred ca dacă nu risti nu castigi. La un moment dat va trebui sa canti in public, iar atunci cand se va întâmpla acest lucru, vei afla dacă te pricepi la ceea ce iti place sa faci. I-ati inima in dinti si incearca, nu ai nimic de pierdut! Sper ca te-am ajutat! Funda?