| alymitu a întrebat:

Hello TPU :*!

M-am gandit sa va postez un filmulet cu mine cantand la un spectacol si sa va dati cu parerea :D.

http://www.youtube.com/watch?v=VDvO0_19pw4

Accept si critici :).

Byee :*.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credeam ca iar e ceva naspa, cum e cam in toate link-urile pe care le-am vazut puse aici de unii care vor sa-si arate 'talentul' big grin
Am ascultat putin si din celelalte melodii postate acolo. Ai voce foarte frumoasa, chiar daca-ti tremura cateodata, dar asta cred ca e de la emotii happy
M-au luat si pe mine emotiile la melodia aia, 'Mi-e dor bunica', pentru ca ii vad foarte rar pe bunicii din Romania si chiar mi-e tare dor de ei.

| alymitu explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult happy!
Unele melodii sunt mai vechi si din cauza aceea am vocea mai "copilaroasa" laughing.
Inca o data, multumesc pentru ca ti-ai facut timp sa ma asculti :*.

9 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Ai o voce foarte frumoasa si bine lucrata happy
Insa nu stiu de ce (si nu o lua in nume de rau, nu ai absolut nici o vina) mereu cand ascult fete care au facut numerosi ani de canto am impresia ca toate suna la fel straight face Am impresia ca puneti mult prea mult accent pe vocale. Din nou, nu o lua personal, ai o voce frumoasa. happy Sa ai bafta in continuare!

| alymitu explică (pentru ピンク):

Nu o iau personal, stai linistita big grin. In general cam asta iti spune profesorul de canto. Sa pui accent pe vocale happy.
Multumesc mult :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da foarte frumos, ai o voce foarte frumoasă, plus că mi-a făcut mare plăcere să te urmăresc!
Bravo!
Te pup!

| alymitu explică (pentru anonim_4396):

Merci beaucoup :*.
Apreciez ca v-ati facut timp sa ascultati happy.

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaMaria27 a răspuns:

Admir faptul ca ai avut curajul sa postezi un videoclip cu prestatia ta pe scena, in ciuda criticilor pe care le-ai fi putut primi, insa e bine ca pentru tine acestea sunt irelevante.
Cu toata sinceritatea, iti spun ca mi-a placut foarte mult si mi-a facut placere sa te urmaresc!
Iti doresc bafta in continuare si sa nu te lasi de aceasta pasiune, deoarece tu chiar ai talent! happy
O zi buna! happy