| ☆ ☆ღ♥Ashley♥ღ☆ ☆ a întrebat:

Hello, TPU! O intrebare pentru directioneri, asa ca daca urati sau nu ascultati nu are rost sa comentati.Care membru al trupei este favoritul vostru si mai exact de ce.Astept raspunsuri.Cel mai frumos raspuns primeste o

4 răspunsuri:
| inconscient a răspuns:

Un adevarat directioner ii "iubeste" te toti, nu are preferati, dar recunosc ca am o simpatie pentru Nail, mancaciosul meu. Si eu sunt o mancacioasa, nu ma satur niciodata si cred ca semanam putin...

| ProudToBeDirectionerx3 a răspuns:

Atunci când mă întreabă cineva " De cine îţi place?". Eu zic Harry
Felul în care îşi aranjează cârlionţii, privirea lui, ochii lui verzi, zâmbetul lui irezistibil, sarcasmul lui, felul lui de a se comporta cu prietenii cât şi cu familia.
Atunci când l-am "văzut" prima oară, era în "What Makes You Beautiful". Când i-am auzit prima oară vocea, am crezut că-mi răsună îngerii în cap. Vocea lui. Accentul lui. Prietenia lui cu Louis. Cu Zayn. Cu Niall. Cu Liam. Felul în care se poartă cu fanii. Felul în care îi îmbrăţişează. Tatuajele lui. Pasiunea lui pentru pisici şi banane. Perversitatea lui. Felul în care se poartă cu Lux.
Deşi el este la mii de kilometrii depărtare, iar eu în faţa lui sunt o altă fană; simt ca şi cum ar fi o conexiune între mine şi el. Probabil că par un copil frustrat în faţa voastră, dar vă spun ce simt. Am impresia că îl cunosc deşi el nu mă cunoaşte pe mine.
... Creţ irezistibil, îţi mulţumesc că îmi luminezi ziua de fiecare dată când te ascult şi te privesc. Îţi mulţumesc că m-ai învăţat să nu-mi pese de părerea altora. Îţi mulţumesc că m-ai învăţat să aştept băiatul potrivit, să nu mă las manipulată de nimeni. Îţi mulţumesc că mă faci să mă simt frumoasă şi-mi ridici moralul ori de câte ori este nevoie. Ştii ce fac atunci când sunt tristă? Îţi ascult audiţia de la XFactor. Nu ştiu cum asta mă poate face să mă simt mai bine, doar cu un simplu click, dar acum ştiu. Este vocea ta. Glasul tău mereu mă face să mă calmez. Probabil că atunci când o să te întâlnesc o să mă numeşti disperată, însă te rog, atunci, doar să mă iei în braţe ca să te pot "sugruma" cât pot de tare. Ştiu că toate sunt îndrăgostite de tine, iar eu sunt o alta în plus, dar să nu uiţi niciodată că fiecare te iubeşte în felul ei. Iar eu te iubesc în felul meu.
I love you, curly boy. I always love you.

| ☆ ☆ღ♥Ashley♥ღ☆ ☆ explică (pentru ProudToBeDirectionerx3):

Am vazut raspunsul tau si mi se pare emotionant.Nu te deranjeaza si pe tine atunci cand lumea aude ca iti place Hazza si incep sa te intrebe ca ce vezi la el si incep sa ii aduca jigniri la adresa lui? Pe mine una ma deranjeaza extrem de tare, dar totusi incerc sa nu ii bag in seama.happy

| ProudToBeDirectionerx3 a răspuns (pentru ☆ ☆ღ♥Ashley♥ღ☆ ☆):

Nu trebuie băgați în seama, nimeni nu este în măsură să ne spună pe cine să placem și pe cine nu. Nu îl cunosc și se apucă să îl înjure, asta, doar pentru că sunt niște oameni slabi. Cum spune și Niall "nu jigni idolul cuiva, poate fi singurul lucru care îl ține în picioare" happy