| dulc3'maria a întrebat:

Help! Mi-a aparut ceva in laptop scrie XP-Internet Security-Unregistred Version si mai scrie Current PC State: Infected! Insa nu pot sa instalez nimic scrie sa platesc daca instalez si alte alea...am incercat sa il inchid dar nu merge tot acolo ramane si imi apare intr-una nici sa intru pe google nu pot trebuie sa dau de o groaza de oricryingmerge greu si laptopul din cauza luicryingva rog ajutati-maaacryingcrying

Răspuns Câştigător
| trifsandu a răspuns:

Dupa cite zici aici e clar ca ai ceva virusi.
Draga mea de o saptamana am avut aceleasi probleme cu leptopul meu si din pacate singura modalitate sa mearga iar este sa reinstalezi windowsul.

2 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

E un virus. cel mai indicat este sa reinstalezi windowsul pentru ca dupa cum vezi si tu, nu mai merge mai nimic bine pe el, si nu ai ce face cu el asa.iti recomand windos 7!
bafta, pup:*

| ☻♫Р€Р£♫☺AlExA a răspuns:

Ai un virus sigur.am avut si eu ceva de genu si a trebuit sa`mi reinstalez windowsul.iti recomand windows XP.este bunahappy

Sper sa iti foloseasca:*