| mihaelaalol a întrebat:

Hey all!
azi mi-am luat un telefon samsung galaxy mini si vreau sa imi pun niste muzica pe el dar nu stiu cum!
pls ajutati-ma!
funda?!happy

Răspuns Câştigător
| xAL3Xx a răspuns:

Buna smug Daca nu ai aflat deja iti zic eu cum poti sa pui pe tell muzica si poze... Deci mergi pe internet (google) si acolo scrii: Samsung Galaxy Mini KIES daca nu o sati mearga din prima cand o copiez pe clc incearca si depe alte pagini find ca nu functioneaza toate... Sperc ca te-am ajutat happy FUNDITA smug?

2 răspunsuri:
| mihaelaalol explică:

Nu imi merge, atunci cand descarc o melodie imi zice ca USB(am pus acel fir ) nu exista!crying

| adryyan2011 a răspuns:

Descarci de pe net sau le zici la prieteni sa iti trm prin blutooth dar ce cartela ai in el si sa vad daca te pot ajuta