| BAd-RoMaNcE a întrebat:

Hey ALL FANS LADY GAGA
De ieri si pana azi am lucrat incontinuu la noul meu blog despre si numai cu Lady Gaga. Vreau sa fie singurul site cu articole, stiri, poze si altele in limba romana pentru fanii din Romania. M-am gandit ca ar fi un lucru bun, deoarece multi nu stiu limba engleza, iar articolele care apar in limba romana sunt foarte putine.
Aici este site-ul: www.ladygagaplanet.blog.com
Voi ce parere aveti despre site? Intrati si lasati un comment, fie pe site, fie aici. Daca iti place, atunci spune si preietenilor si intra in fiecare zi ca sa fii la curent cu tot ce se intampla in viata lui Lady Gaga.
Thanx all!

8 răspunsuri:
| zooooza a răspuns:

Super blogul.Nu sunt un mare fan, dar imi plac melodiile ei.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ar fi trebuit si numele siteului sa fie in romana?

| oanna_7222 a răspuns:

Bravo. se vede ca ai muncit si ti-a iesit ceva frumos si foarte interesat, succes in continuare:*

| bea_6905 a răspuns:

Imi place.

| Melinik a răspuns:

Wow, wow, wow e foarte tare.Noroc in continuare.

| anunknownmjfan a răspuns:

Tare blogul!
Bravo tie!

| ihaterain a răspuns:

Tare.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, e foarte bunhee hee. Felicitari, tine-o tot asa!