| Mihai_7676 a întrebat:

Hey am auzit acum cateva zile un spot publicitar la pro tv pentru 40.000 copii abandonati melodia era cam asa "am 1000 de probleme in viata, 1000 de probleme dar le fac fata." ma poate ajuta cineva sa o gasesc nu stiu cum se cheama si nici cine o canta va ror din suflet ziceti-mi si mie cum se cheama! big grin mersi mult! big grin

Răspuns Câştigător
| Tzoi a răspuns:

Hei Mihai. din pacate nu e o melodie a unui artist roman. Este creata special pentru campania de adoptie facuta de PRO TV si este inspirata din Hugo - 99 problems care la randul ei e o varianta country a piesei hip hop Jay-z - 99 problems.
uite link cu piesa originala http://www.youtube.com/watch?v=onDh4P1cE2E
Poate cei de la pro vor scoate melodia.desi ma cam indoiesc.:d

1 răspuns: