| Seby484 a întrebat:

.. sper ca ma puteti ajuta cu o melodie:de cateva zile PROtv are un spot publicitar cu "tu faci viitorul a 40.000 de copii". imi puteti spune cine canta acea melodie "am 1000 de probleme, dar le fac fata" multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Tzoi a răspuns:

din pacate nu e o melodie a unui artist roman. Este creata special pentru campania de adoptie facuta de PRO TV si este inspirata din Hugo - 99 problems care la randul ei e o varianta country a piesei hip hop Jay-z - 99 problems.
uite link cu piesa originala http://www.youtube.com/watch?v=onDh4P1cE2E

7 răspunsuri:
| Creatorul24 a răspuns:

Daca afli sa imi zici si mie plz big grin

| Seby484 explică:

Ms mult:X

| Oanna_3541 a răspuns:

Twisted Future

| ionut123_3857 a răspuns:

Nici mie nu imi merge

| sergiu_9035 a răspuns:

Hugo 99