| AlexMercer a întrebat:

Exista o reclama pe "protv" despre 40.000 de copii abandonati. In reclama este o melodie care sune foarte tare, In melodie se repeta versurile (am 1000 de probleme da le fac fata), daca stitii unde o gasesc (un link de download daca se poate cu tot cu film iar daca nu to sa mi-l dati va rog!)

1 răspuns:
| noqq a răspuns:

KEPA -1000 de probleme
Solitaru - 1000 de probleme asta vorbeste despre orfani si despre bogatani, nu stiu reclama ca iti gaseam melodia