| ILoveYouSoMuch a întrebat:

Hey buna! As vrea sa imi dati si mie niste melodii in care canta fete cu voce puternica ( melodii usoare, in engleza).

1 răspuns:
| AndruRoxx a răspuns:

Nu stiu ce artisti preferi, dar dupa parerea mea ai putea asculta melodii gen adele-someone like you sau set fire to the rain. mie imi place mult si demi lovato(in ciuda faptului ca in Romania nu este foarte placuta de adolescenti). ador melodii precum give your heart a break, la la land. Poti incerca miley cyrus cu toate ca are o voce mai putin puternica ca a celorlalte doua.incearca can't be tamed, who owns my heart sau when i look at you.incearca rihanna(we found love, only girl in the world, you da one). sper ca te-am ajutat