| ILoveYouSoMuch a întrebat:

Vreau niste melodii usoare in engleza in care canta fete cu voce puternica.

4 răspunsuri:
| Areen a răspuns:

Buna!
Christina A. - Hurt, You lost me
Adele - Set fire to the rain, Someone like you, Rolling in the deep.
Mai aduc piese mai tarziu puppy dog eyes

| didi2802 a răspuns:

Christina Aguilera are o voce foarte puternica(iti recomand "Hurt") dar poti cauta si multi alti cantareti happy.

| ILoveYouSoMuch explică (pentru didi2802):

Vreau sa spun versuri usoare, usor de cantat. Stiu melodia Hurt, o iubesc dar are versuri grele. Totusi iti multumesc ca ti-ai facut timp sa imi raspunzi!

| GabiCristina a răspuns:

Because of You