| Anabella01 a întrebat:

Hey! buna! deci stiu ca intrebarea asta care o pun, pentru unii este tampita si stiu ca de la multi in comurile mele o sa aud ca sunt proasta si copil de 6 ani si din astea si pentru unii o sa fie o intrebare normala deci: Cum vi se pare Justin Bieber? Dar Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| WeLoveIceCream a răspuns:

Hey! Justin si Selena mi se par Okay! sunt draguti si ca un cuplu. mai ales selena e o persoana de treaba, din cate am auzit! Si justin e destul de dragut, chiar daca nu ma omor eu dupa ellaughing
Sper ca te.am ajutat!
P.S. data viitoare nu te mai autocritica inaintea intrebarii, lasa.i pe altii sa decida cum e intrebareahappy. Succes in continuare!happy

| Woodenpints91 a răspuns (pentru WeLoveIceCream):

Îtrebarea e retardată, ca de obicei.

4 răspunsuri:
| Gorath a răspuns:

Du-te fata si da-ti foc!

| IGM a răspuns:

Justin un papusel razgaiat si selena o papusica care ia vrajit pe majoritate copiilor.love struck

| IMC90 a răspuns (pentru IGM):

Papusel inseamna Gay, deci, sunt de acord cu prima parte a afirmatiei tale.