| FloRyX002 a întrebat:

Hey! caut tobosar, si eventual un chitarist :3 as spera sa gasesc tobosar sau chitarist din Iasi sau Galati
va multumesc anticipat :3

16 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ce legătură are Galaţi cu Iaşi? Eşti în două locuri în acelaşi timp?

| FloRyX002 explică (pentru Wøodenpints):

Deoarece jumatate de trupa este din Iasi si jumatate din Galati happy

| Wøodenpints a răspuns (pentru FloRyX002):

Şi vă întâlniţi la jumătatea drumului să repetaţi?

| FloRyX002 explică (pentru Wøodenpints):

Funny tongue cam greu de explicat dar daca iti bagi si tu joc de mine,,,,

| QueenOfSpades a răspuns:

De ce? Vrei să-ţi faci trupă rock?
Mori!

| BrokenArrow a răspuns (pentru QueenOfSpades):

Copilu vrea să-şi facă o trupă, nu să stăpânească lumea. laughing
De ce i-ai dori moartea? Poate e un geniu intr-ale muzicii.

| QueenOfSpades a răspuns (pentru BrokenArrow):

Nu vorbesc în necunoştinţă de cauză.

| BrokenArrow a răspuns (pentru QueenOfSpades):

thinking Ok atunci thinking laughing

| FloRyX002 explică (pentru QueenOfSpades):

Decat sa iti bagi joc de mine, mai bine rupe-ti gatu' si nu eu am vrut sa fac trupa...dar daca esti lovit in cap din nastere nu stiu ce sa-ti faci tongue

| FloRyX002 explică (pentru BrokenArrow):

Rade-ri ma rade-ti,,, am pus intrebarea pentru tobosari nu pentrutampiti tongue

| BrokenArrow a răspuns (pentru FloRyX002):

Eu iţi iau apărarea şi tu aşa imi mulţumeşti, mă? straight face Da ce treabă-i asta?
And just so you know... e " râdeţi", nu "râde-ţi"

| FloRyX002 explică (pentru BrokenArrow):

Oke,, multumesc pentru corectare multi imi spun ca nu scriu corect, deoarece nu m-am obisnuit cu limba happy mi s-a parut ca iti bagi joc de mine, oricum multumesc

| FloRyX002 explică (pentru QueenOfSpades):

Dracii nu mor dupa cum le discteaza muritorii

| FloRyX002 explică:

Sti ce? stiu ca nu esti invidios tongue dar sa-ti spun ceva nu imi pasa! voi reusii chiar daca sunt niste persoane ca voi care ma impiedica sad vreau sa fie din Galati deoarece eu sunt din Galati big grin si di Iasi ca am jumatate de trupa din Iasi tongue

| Dextro a răspuns:

Dita mai chat-u` aici frate. Ce aveti? Cu cat va bateți joc/luati in ras mai mult cu atat ii dati atentie mai mult si dati dovada de prostie mai multa straight face. Ce sa si faci. nu aveti ce face cu vietile voastre.