| Differentx13 a întrebat:

Hey. Ce părere aveţi despre noua melodie a Selenei Gomez; - Come and Get It? happy

Răspuns Câştigător
| Vasiu_Razvan_1997 a răspuns:

E frumoasa melodia happy dar videoclipul e si mai si. Selena are o voce superba si asta face ca toate melodiile ei sa fie foarte apreciate de lumea intreaga happy.

| OHmyGosh a răspuns (pentru Vasiu_Razvan_1997):

Nici macar nu a aparut videoclipul rolling on the floor

| OHmyGosh a răspuns (pentru Vasiu_Razvan_1997):

Mie imi place.Este super.

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ce vedeti asa super la niste beat-uri electronice pe o voce cu auto-tune, astia care ati raspuns primii?

| CautNume a răspuns:

O tampenie

| AlinaOneDirection a răspuns:

Este super, dar prefer One Direction.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu-mi place.

| Duucu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YaqqsTVuCnI
Uite,a apărut și în melodia asta.E tot pe noul ei album.

| BlackFuneral a răspuns (pentru Duucu):

Frate,am crezut că o asculţi pe fufa astalaughing)))).

| Duucu a răspuns (pentru BlackFuneral):

Mă plătește dacă o fac la 35 cm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o suport pe asta. Ce face ea nu se poate numi muzica. Am o parere foarte, foarte, foarte proasta despre noua ei ''melodie''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-te-n... pe bune laughing! Îmi vine să îmi sacrific una din ultimele vieți de pisică morocănoasă ca să uit de traumă.

| killllls a răspuns:

E mistohappy

| StephyMonster a răspuns:

E super faină, îmi place noul ei stil și numai e legată de Disney.Trebuie să apară și videoclipul, dar combinația aia cu muzica indiană și pop-ul e interesantă.

| Spoiled a răspuns:

Nu sunt mare fan Selena, dar melodia asta chiar imi place happy