| SandraC a întrebat:

Ce parere aveti despre noua melodie a lui Demi Lovato skyscraper si ce parere aveti despre noua melodie a Selenei Gomez love you like a love song? Care credeti ca este mai buna?

Răspuns Câştigător
| byby_6933 a răspuns:

Selena thinking

8 răspunsuri:
| LanaDelReyFan a răspuns:

Selena

| LanaDelReyFan a răspuns:

Stii ca i-ai dat funda unei fete care a scris acelasi rasp ca mine de ce nu mi-ai dat mie funda lasa ca de la mine nu mai primesti funda sa stii...

| LanaDelReyFan a răspuns:

N-am nevoie de mila ta ok? Daca imi dai funda da-mi si mie pentru ca am meritat-o nu din mila...:-&.

| SandraC explică:

Ea a fost primasadsoarta...)si in plus nu am de ce sa raspund la intrebarile tale pentru ca nu ai intrebari interesante la care sa raspund.

| SandraC explică:

Si,cand mi-ai dat tu mie funda?! Eu ti-am dat una tie, asa din mila ca n-aveai niciuna...

| SandraC explică:

Nu prea ai meritat-o si in plus nicio fata nu mai vb cu tine pentru ca incepi sa plangi ca un bebelus de la toate prostiile(esti mult prea sensibila pentru a fi prietena noastra)

| DeeaDedeea a răspuns:

E misto rau de tot melodia asta

| Marya1234567890 a răspuns:

Skyscraper.E descrisa Demi Lovato concret!