| andrushki a întrebat:

Hey`~! De curand am fost in Spania si am ascultat foarte mult radio acolo.si mereu auzeam o melodie superba.foarte cunoscuta acolo pentru ca multi o fredonau. era ceva cu "maybe purley proof "(sau cum s`o scrie big grin). sau ceva de genu asta. am cautat melodia destul de mult dar n`am gasit`o. aveti idei cum s`ar numi sau cine ar canta`o?thinking

P. s : Melodia este cantata de o fata happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate aici o poti asculta din nou, www.los40.com sau in www.m80radio.com

| TheDjIoNeL a răspuns:

Daca ai Ascultati Radio trebu sa vezi ce site are Radio si acol asa gasexti Melodia :-pwinking