| marius577 a întrebat:

Am auzit zilele trecute o melodie la radio... dar nu mai imi aduc aminte bine versurile.doar atat imi aduc aminte: printre cuvintele din refren auzeam ceva de genu` : Shoterer...sau ceva asemanator.era cantata de o voce masculina. Daca cumva, cineva stie melodia imi spuneti va rog cum se numeste si cine o canta? Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Fiind extrem de optimistă... AC/DC:Shoot to thrill? Deşi nu mă aştept să auzi aşa ceva la un radio românesc...
http://youtu.be/Rw7w2b_FTC8

| marius577 explică (pentru Holocaust):

Nu...nu era rock, parea mai mult muzica de club, gen house

| marius577 explică:

Mda,am gasit`o happy
Imi pare rau ca nu am putut sa va ajut mai mult.
Melodia era Jamie Woon - Shoulda( cand zicea should of... eu intelegem shooterer happy )