| Klaryssa a întrebat:

Hey dependenti de muzica! Ce faceti? Ce parere aveti de Niki Minaj? Va place? Daca da,de ce? Daca nu, de ce?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Mie imi place, pentru super versurile lorwinking.
Pa, pa!

| Klaryssa explică (pentru LeMousiqe):

Si mie imi place mult dar nu doar pentru versuri, ci pentru ritm, felul ei de fi si costumele ei excentrice la fiecare videoclip

| LeMousiqe a răspuns (pentru Klaryssa):

Bine spuswinking.

| Polaris a răspuns (pentru LeMousiqe):

Yes I did, yes I did
Somebody please tell him who the eff I is
I am Nicki Minaj, I mack them dudes up
Back coupes up, and chuck the deuce up

Deosebite versuri...
http://i.imgur.com/CdK0P2C.jpg

23 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu, fiindca ragaie in microfon si o groaza de oameni au impresia ca ea canta, si pe de-asupra arata si ca muma padurii. Nici nu stiu de ce e atat de cunoscuta.

| CautNume a răspuns:

Nu.Cred ca o singura melodie spune tot despre "talentul" ei (care nu exista).

| Klaryssa explică (pentru CautNume):

Ok laughing macar esti sincer/a

| FadetoBlack a răspuns:

Ce muzică de rahat asculţi. Oribil, oribil, oribil... Dacă Gaga se duce... Zic şi eu, Minaj o înlocuieşte.

| Klaryssa explică (pentru FadetoBlack):

Mie imi place, nu cred ca e o problema cu astawinking

| BlackFuneral a răspuns:

1. Nu sunt dependentă de muzică.
2. Bine.
3. Nu îmi place, pentru că are curu' mare şi nu are talent.(părerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o gramada de motive sa nu-mi placa, dar in primul rand ar fi chestia ca e satanista.

| Klaryssa explică (pentru anonim_4396):

Sata...ce? Nu...Nu e satanista. oh go on e mai excentrica(gen Gaga)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Klaryssa):

Ba e. Lady Gaga e satanista si ea.

| Klaryssa explică (pentru anonim_4396):

Ok..pai fiecare cu parerea luiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Klaryssa):

Asa e. Numai ca n-ar fi rau sa incerci sa vezi daca parerea altuia e gresita sau nu, inainte sa zici ca fiecare cu parerea lui.
Intra pe YouTube si scrie la cautare Niki Minaj sau Lady Gaga si 'satanic' sau 'satanist'. O sa-ti dea o gramada de filmulete. Multe cam abureli dar si multe interesante. Ori poti sa cauti pe Google despre chestia asta, ca si acolo gasesti o gramada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place absolut deloc. Versurile sunt oribile, la fel si felul in care canta.

| Andeuta a răspuns:

Da mie imi place cum canta, insa aspectul ei nu deoarece e falsa

| CuteCurly a răspuns:

Klary, da : Niall! laughing
De ce? Ma sperie laughing Pentru ca il sperie pe Nialler rolling on the floor

| irina_8165 a răspuns:

E super draguta si are o voce superba; X

| Lexxy a răspuns:

Nu imi place, pentru ca ma sperie si pe mine, si pe my little potatoes[stii la ce ma refer]hee hee

| Klaryssa explică (pentru Lexxy):

Justin Bieber l-a intrebat daca vra sa apara in vidoclipul Beauty and a Meat si l-o refuzat spunandu-i „Nu multumesc dar Niki Minaj ma sperie" rolling on the floor Mie tot imi place dar nici nu se compara cu 1D

| Lexxy a răspuns (pentru Klaryssa):

Logic. Cum sa se compare sperietoarea aia cu nebunii nostri?! O_o