| εмiLч97 a întrebat:

Hey hey TPU happy
Stiti filmul Eclipsa. Atunci inseamna ca stiti si secvanta atunci cand Bella gaseste un bilet la ea in sertar, dupa aceea ea pleaca de acasa- se urca in masina pentru a pleca la Jacob in rezervatie si nu merge motorul...atunci intra Edward in masina. Cum se numeste melodia cand Bella se indreapta spre masina?

Răspuns Câştigător
| fluturas20 a răspuns:

Beck and Bat For Lashes - Let's Get Lost

2 răspunsuri:
| εмiLч97 explică:

@fluturas20 raspunsul tau e foooarte corect...merci dar nu stiu de ce nu pot sa iti dau funda sad

| fluturas20 a răspuns:

Nu face nimic...ma bucur ca te-am putut ajuta!