| LoveTwilightLove a întrebat:

Sall Prieteni! Am sa va spun o intrebari despre filmul Twilight: 1. Ce e Edward? 2.Cand masina era sa o omoare pe Bella unde era Edward? 3. Jacob vrea sal omoare pe Edward? 4.In New Moon Alice si Bella cu ce masina se duce la Edward? 5.In Eclipsa echipa Cullen cu cine se aliaza? 6.Echipa Cullen cu cine se bat? 7.In New Moon sau Eclipsa Edward o cere in casatorie pe Bella? Cam atat! Cine raspunde la maxim 5-6 intrebari ia funda

Răspuns Câştigător
| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

1.Vampir; 2.Langa masina s-a in partea ealalta a parcarii de la scoala, dar are viteza mare si a ajuns la timp; 3.nu, asa pretinde; 4.Se duc in Italia unde edward vrea sa se sinucida, pentru ca credea ca beella e moarta; 5.Cu varcolacii; 6. cu armata victoriei; 7.in Eclipsa... Mare fan twilighttongue. Bafta

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Uităte la film Aricelule laughing

| LoveTwilightLove explică (pentru 愛日本):

Am vazut filmul de vreo 10-11 ori dar vreau sa stiu daca stiti si voi!

| 愛日本 a răspuns (pentru LoveTwilightLove):

Păi dacă ştim şi noi cu ce te ajută asta? Şi cred că sunt întrebări de pe clopoţel laughing

| คlєxヅ a răspuns:

Cunosc filmul, celelalte intrebari le stiu, la 4 se duc cu un lamborghini gallado de culoare galbena, sau daca nu e gallado e murcielago.

| LoveTwilightLove explică (pentru คlєxヅ):

Porsche ma laughing

| คlєxヅ a răspuns (pentru LoveTwilightLove):

Nui Porsche, ca am vazut poze cu masini de genu ala. Si zicea ca e lamborghini.

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

1. Edward e Vampir. 2. Edward fiind vampir avea viteza era la el la masina dar a ajuns f repede la ea. 3. Nu dar asa spune dar nu Vrea. 4.asta nici eu nu stiu. 5. cu Jacob si inca cativa prieteni de ai lui Varcolaci. 6. Cu niste varcolacii de a lui Jacob dar Jacob nu a vrut sa lupte impotriva lui Bella asa ca sa aliat cu familia Cullen impotriva propriului sau trib. 7. aici nu sunt prea sigur ca da.

| LuHan a răspuns:

Pe bune?! 1.Vampir