| Cαrter a întrebat:

Hey! Intrebare pentru Directioneri love struck. As vrea si eu cat mai multe informatii despre Niall Horan... in afara de faptul ca ii place sa manance laughing... Multumesc. Dau fundita! love struck

Răspuns Câştigător
| elisaelisuca a răspuns:

Niall Horan s-a născut în Irlanda la 13 septembrie 1993. Părinții lui, Maura Gallagher și Bobby Horan, au divorțat în 1998, iar după ceva timp mama lui s-a recăsătorit. Pentru câțiva ani, el împreună cu fratele lui mai mare au locuit cu mama, după care s-au mutat cu tatăl lor. Băiatul cântă de când era mic la chitară, iar într-un interviu a spus ca ea este cel mai frumos cadou pe care l-a primit vreodată de Crăciun.

Gender Male
Birth 13.09.1993
Familie Bobby Horan and Maura Gallagher
Status Turning 19 this year
Culoraea ochilor Sea Blue
Culoarea parului Blonde
Height 5'7"
Affiliation One Direction
Likes Playing his guitar, Nandos & Eating!
Hometown Mullingar, Ireland

Relationship Status Single (este singur poate ai sanse laughing ) Funda? :X

| Cαrter explică (pentru elisaelisuca):

Este singur? Acum vreo luna, parca avea iubita laughing.

| elisaelisuca a răspuns (pentru Cαrter):

laughing Nu stiu nu prea ascult Onedirection big grin laughing Eu ti-am spus ce am gasit pe internet big grin

| Cαrter explică (pentru elisaelisuca):

Aaaaa laughing. Oricum, mersi pentru informatii. happy

| elisaelisuca a răspuns (pentru Cαrter):

Multumesc pentru funda love struck

| elisaelisuca a răspuns (pentru Cαrter):

Nu ai pentru ce big grin

| Myssteriusthanlife a răspuns (pentru Cαrter):

Da are o iubita o fata ali din rasul sau natal laughing

9 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Directioneri? Un fel de directori sau functionari? Scuze inca n-am terminat scoala, asa ca nu am cum sa ajung la acel rang sau macar sa ma angajez undeva...*epic-high-facepalm*

| BiaaMikaleson a răspuns:

Ce a spus elisaelisuca + ca e my husband...