| 000MadMAX000 a întrebat:

Hey lume, imi dati si mie nume de trupe care canta melodii gen Black Veil Brides.Tokio Hotel... funda

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Slipknot, Bullet for my Valentine, System of a down, Disturbed. PS : sunt evident trupe de 100 de ori mai bune decat Tokio Hotel (nu ca ar fi greu)

29 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Îţi sugerez o lamă. Distracţie plăcută!

| 000MadMAX000 explică (pentru RockNbeer):

Daca nu ai obs nu am cerut genul de muzica de care asculti tu...winking..deci..mai bine te abtineai

| RockNbeer a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Eu incerc sa te ajut si tu asa imi multumiesti ma?
Care ii diferenta dintre chestiile alea pe care le asculti tu si manelele?

| 000MadMAX000 explică (pentru RockNbeer):

1.nu ti-am cerut ajutorul, 2. diferenta eviden inobservabila de tine e mare...si crede-ma ca nu sunt in dispozitia sa iti scriu acum un roman in care sa iti arat..bla bla bla..intrebare pentru tine..vad ca ai numele (Rock...) ce muzica asculti manele? nu cred..intrebarea mea e..care e diferenta intre rock si manele?

| RockNbeer a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Urechiile mele imi transmit un mesaj de genul "ai dracu tigani, iar au dat drumu la manele"de fiecare data cand aud acele "trupe" indragite de tine.
Nu ii vorba de ce instrumente folosesc respectivi "artisti", o chitara cu distorsie nu transforma o manea in rock.

| BrokenArrow a răspuns (pentru 000MadMAX000):

1. Ai intrebat pe toată lumea, deci indirect şi pe el.
2. Da, intr-adevăr... există o diferenţă intre manele şi trupele pe care le-ai menţionat tu. Şi aia e limba in care cântă. Dar e o diferenţă mult prea mică pentru a fi luată in calcul.
Ca şi diferenţa dintre câcatu' de câine şi câcatu' de om.

| 000MadMAX000 explică (pentru BrokenArrow):

1.da am intrebat pe toata lumea.dar nu i-am cerut ajutorul sa imi explice mie care e dif intre manele si muzica mea...intrebarea avea ca scop sa gasesc si alte trupe de genu
2.sunt siderat..deci daca aia e diferenta gasita de tine..sunt doua variabile 1.esti manelist si 2.nu intelegi mesajul acelor melodii, deci concluzionand tot tacamul asta.e treaba mea ce ascult..nu am cerut ajutorul nimanui sa imi explice o diferenta dintre genuri..reciteste intrebarea...stii raspunsul>raspunzi, nu..STFU

| BrokenArrow a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Bă. câtă inţelepciune pă capu tău! Deci după mintea ta atrofiată, dacă nu ascult trupele alea, ori is manelist ori nu inţeleg mesajul.
1. Nu ascult manele. Nu o să stau să-ţi spun ce ascult eu, că mi-e frică să nu inceapă un falus livid ca tine să asculte aşa ceva.
2. Ai atâta dreptate... mintea mea ingustă şi lipsită de imaginaţie pur şi simplu nu poate inţelege mesajul transmis de nişte versuri atât de complexe, de profunde, de magnifice cum sunt cele cântate de BVB şi TH.
3. No, mate. You need to STFU and GTFO.

| 000MadMAX000 explică (pentru BrokenArrow):

1.nici nu ma intereseaza ce muzica asculti tu.e treaba ta...nu a mea
2.nu ai cum sa il intelegi..pentru ca tu vezi doar imaginea de ansamblu.ce toti arata..si in spatele ei totul e altfel, dar putini inteleg, si nu ai cum sa intelegi. daca nu simti...si nu o sa simti niciodata pentru ca daca o sa asculti o mel tot ce vei vedea va fi..."ce **** de melodie"
3.no dude you need to GTFO and STFU
you wasteing my time..bye

| BrokenArrow a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Invaţă engleza, amigo. laughing

| 000MadMAX000 explică (pentru BrokenArrow):

And my friend are you gonna teach me english? you know what i think you should hit the "sign out" button and leave the internet..all you do is to say only stupid things... just do the right thing this time and leave us alone ok? ..bye bye.amigo.winking

| BrokenArrow a răspuns (pentru 000MadMAX000):

You fucktard should get the f_ck out of the internet and take a freaking hike. I, as far as I'm concerned, cannot put up with the nonsense that you're talking. You CAN'T bloody speak English. Sunt atâția retardați care au impresia că dacă știu 3 cuvinte și un verb în limba engleză o vorbesc aproape fluent. NU, ești un idiot banal, lumea-i plină de oameni ca tine, încrezuți și inutili. Acceptă că ai o groază de greșeli și ori înveți CORECT să vorbești engleză (ceea ce o să-ți ia ceva timp, că văd că n-ai talent nativ, nici copiii de 9 ani nu intuiesc atât de prost precum faci tu), ori taci dracului din gură și îți vorbești limba maternă, dacă doar atât ești în stare. Fără supărare.
Şi nu vorbesc doar in numele meu când spun asta.

| BrokenArrow a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ce naiba ţi-a făcut acel sunet mirific ca tu să-l asociezi cu BVB şi TH? Hă? Ce ai mă cu el?

| 000MadMAX000 explică (pentru BrokenArrow):

Lasal frate, a comentat si el ca sa se afle in treaba, evident are ceva cu genul asta de muzica si cu cei care il asculta.

| Wøodenpints a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Îmi place că ştii să apreciezi fina ironie.

| BrokenArrow a răspuns (pentru 000MadMAX000):

straight face
Nici măcar nu ştiu cum ar trebui să reacţionez. :/
Să-mi dau una peste frunte, să râd?

| 000MadMAX000 explică (pentru BrokenArrow):

Cum adica, de ce anume?

| BrokenArrow a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Nu o să stau să-mi explic glumele celor care nu inţeleg.

| Crucified a răspuns:

Să înţeleg că tu vrei trupe emocore, metălcore, căcatcore, hardcore, post-hardcore?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HIM
Bullet For My Valentine
The Nearly Deads
Three Days Grace.

| FearOfTheDark a răspuns:

Am o curiozitate:
Tu esti cel din poza?

| 000MadMAX000 explică (pentru FearOfTheDark):

Da,de ce?

| FearOfTheDark a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Am intrebat doar.Era doar o curiozitate.

| 000MadMAX000 explică (pentru FearOfTheDark):

Aaa,ok,nici o problema

| 000MadMAX000 explică (pentru BloodMagickNecromance):

Mda,e si pe facebook, si apare si pe google, ca am cont pe google si poze

| BloodMagickNecromance a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Hai lasă vrăjeala.