| g41 a întrebat:

Hey happy! Recunoaste cineva acest vers? "hey pretty little thing she got a thing for you she got nothing to lose than to get into your boots " Este primul vers de la o piesa pe care o caut de cateva luni bune si nu reusesc sa o gasesc! oh... si in refren spune ceva de genul " cause I'm a hustler,you better rock boy..." Piesa cred ca este rock,si este interpretata de o femei cu o voce destul de puternica,dar la un moment dat are si o parte rap interpretata de un barbat, iar ritmul melodiei este unul destul de lent si senzual. Va multumesc anticipat pentru raspunsuri happy!

P.S. imi cer scuze pentru putinele detalii... si versuri, dar doar atat reusesc sa imi aduc aminte.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey intra pe versuri.ro iar daca sunt corecte versurile pe care le scrii vei gasi neaparat melodia. Succeswinking

| g41 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc pentru raspuns. Dar din pacate nu am reusit nici cu ajutorul acestui site sa gasesc melodia sad

| PinkPanther001 a răspuns:

Jay Z – Dirt Off Your Shoulder sau S.L.A.B. – Slabs on the Rise

| g41 explică (pentru PinkPanther001):

Iti multumesc pentru raspuns. Dar din pacate nici una din aceste piese nu este ceea ce caut sad.