| MaRu1 a întrebat:

Hey Salut...
Am si eu o problema de o saptamana cand vreau sa asc muzica pe internet imi merge intrerupt adica mi e aude sunetu ingreunat adica in reluare si nu stiu ce sa ii fac am instalat si windowsu de 2 ori tot asa am instalat si Adobe flash player si reistalat din nou tot asa virusi nu sunt am scanat
de la internet nu are cum pentru ca am fibra.
Dar pe alt browser merge normal numai ca mi se blogheaza mie alt browser
Eu folosesc Google Chrome
Va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| Carmen2105 a răspuns:

Nu mai folodi google chrome, descarca dupa zip:idle process...e din cauza brows.si eu am patit-o..sau ia`ti youtube pe desktop si o sa mearga.

| MaRu1 explică (pentru Carmen2105):

Dar pe alt browser imi merge greu big grin
altceva nu se poate face decat sa schimb Browseru?

| Carmen2105 a răspuns:

Incearca aurora...e foarte calumea alta silutie nu vad. google chrome are un virus multa lume nu stie de asta..ma stiu cu pc`urile si la multa lume s`a rezolvat prbl asa.