| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.azi mi-am instalat google chrome si nu merge zice ca adresa url s-a mutat sau a fost stearsa.cum fac sa mearga google chrome? am nevoie de fapt de Adobe flash player care nu il pot descarca am luat ceva virusi si nu mai pot descarca aproape nimic

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scaneaza de virusi on line.Scrie eset scan on line pe google, si scnanezi de virusi. Un alt sfat pe care l-am mai dat si altora, e sa stergi porcaria aia de chrome, apoi sa intri in internet explorer si sa descarci si sa instalezi mozilla firefox.NU FAC reclama mozillei, dar chrome vine cu o serie de imperfectiuni.