| ஜKiddutzaஜ a întrebat:

Hey TPU.acum 1 saptamana mami a plecat in italia.as vrea si eu melodii sa versuri legate de acest subiect sau melodii care sa spuna ca imi lipseste... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Charvel a răspuns:

Metallica - Mama said. Daca nu asculti rock nu te ingrijora ca e doar chitara acustica big grin. E o melodie foarte frumoasa si linistita

5 răspunsuri:
| ஜKiddutzaஜ explică:

Nu imi lipseste inca.dar pe mine muzica ma calmeaza. oricum va multumesc pentru sfaturi kiss

| PkAdi a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu te mai gandesti la asta si sa nu asculti muzica de aia ca ti se face dor de ea... priveste partiile bune big grin

| Λndrei a răspuns:

Imi pare rau sa aud asta, sincer chiar daca as sti nu ti-as spune pentru ca aceste melodii, ascultandu-le ti-ar ingreuna mai mult situatia.Eu zic sa lasi uitarii aceste ganduri si se gandesti altfel la mama ta, gandeste-te ca o sa fie bine si ca o sa fie din nou aproape de tine!

| comansorin a răspuns:

Crezi ca asta iti face bine? Concentreaza-ti atentia asupra celor ce ai de facut si cauta sa uiti daca poti pe cat posibil ca mama ta nu e langa tine fizic, sunt sigur ca a luat aceasta decizie pentru binele tau. Cand o sa gandesti mai matur o sa-ti dai seama ca si pentru mama ta a fost o decizie grea!