| ionela19 a întrebat:

Am 13 ani, iar de Craciun am primit o chitara profesionista...si as vrea sa invat sa cant bine la ea....stiti vreun site ceva? de pe care cu adevarat sa inteleg. Astept pareri. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Stephh a răspuns:

Http://dantanasescu.ro/2011/04/22/lectii-de-chitara-pe-youtube.html [mai ai jos acolo, site-uri]
http://www.justinguitar.com/ro/BC-000-BeginnersCourse.php
DAR CEL MAI SIGUR ESTE SĂ TE DUCI LA CURSURI DE CHITARĂ. PLĂTEŞTI MAXIM 100 LEI ŞI ÎNVEŢI MAI REPEDE, POŢI SĂ PUI ÎNTREBĂRI, E ALTCEVA:). Baftă! Fundă?:)) :d

3 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa iei lectii de la cineva care stie sa cante, nu cred ca vei reusi de pe site-uri

| StJimmy a răspuns:

Se spune chitara profesionala. Cel mai bine e sa iei lectii.