| anonim_4396 a întrebat:

Am cativa prieteni carora nu le place Shinedown...adica,in loc sa asculte muzica adevarata ei asculta melodiile lui Salam, Guta...laughing Cum ii conduc spre adevarata linie melodica si versurile geniale? Nu se poate sa existe o pauza la scoala in care sa nu-i aud pe vreo 2-3 cu melodii de-ale cretinului Salam. deci?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Omul incult tot incult rămâne orice ai încerca tu să-i faci, de la manea evoluează maxim la house, deci nu prea are rost să te obosești.

| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Ai dreptate...happy

1 răspuns: