| PisyKiss a întrebat:

Hey,TPU! Am o MAAREE problema. Nu stiu cam nimic despre Vlad Gherman( Vlad,actorul din Pariu cu Viata caruia i-au murit parintii intr-un accident de masina ) big grin

Vreau sa-i aflu casa de discuri(daca are vreuna),locul,data nasterii, adresa daca se poate( nu ca as vrea sa-l vizitez ), impresarul, data lansarii in muzica, biografia, domiciliul actual, managerul general si contact presa

Multumesc muult!love struck

3 răspunsuri:
| Guogle a răspuns:

Ce disperate!

| PisyKiss explică (pentru Guogle):

Ce vrei ma? Nu-s disperata! Probleme daca am o pagina pe facebook si imi trebuie aceste informatii!?

| Guogle a răspuns (pentru PisyKiss):

Disperata si dupa facebook.
Da-i un search pe google daca tot ai nevoie.