| Vicaaaaa a întrebat:

Astăzi, o sa va întreb ceva legat de rap. De la 7 ani sunt pasionata de rap. Idola mea este Bhad Bhabie. Aș vrea și eu sa lansez o piesa, sa fiu ca ea. Sa cant rap la un nivel înalt. Am 14 ani, zic ca am timp. Va rog sfătuiți-ma, orice sfat mi-ar fi de ajutor.

1 răspuns:
| Jannah a răspuns:

Si eu ascultam Nimeni Altu` la 14 ani, am facut tot posibilul si uite ca n-am reusit sa ajung nici la 1 la suta din ce e el. nu stiu ce rap poti canta tu la 14 ani, nu ai trait nici 5 la suta din viata.