| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest videoclip? Dar despre melodie?

https://www.youtube.com/watch?v=QFUrM3YTOas

Stiu ca nu este cel original, dar asta imi place foarte mult.

16 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce misto e seria 7 fara Elena/Katherine. Melodia e un rahat, clipul, meh. Daca tot e sa fie cu vampiri, uite aici ceva cum se cade - https://www.youtube.com/watch?v=LXLIu7A_Xd0

| Mayhem666 a răspuns (pentru KodrutZ):

M-am uitat la aproape jumatate din videoclip, dar nu prea imi place, oricum gusturile nu se discuta.

| KodrutZ a răspuns (pentru Mayhem666):

Filmul l-ai vazut? Gusturile se discuta, important e sa nu te iei la bataie de la ele. happy
Ce serii cu bampiri ai mai vazut? Merita sa imi pierd timpul cu The Originals si True Blood? Deja cu Vampire Diaries am pierdut deja timp de cel putin 2500 RON...

| Mayhem666 a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu, nu l-am vazut, de aceea am si spus mai sus ca m-ar tenta sa ma uit, dar parca ceva ma retine. Poate pentru ca sunt prea multe sezoane.

| KodrutZ a răspuns (pentru Mayhem666):

Al optulea si ultimul o sa inceapa acum in toamna. E suportabil, pe alocuri destul de palpitant.

| Deaad a răspuns (pentru KodrutZ):

Vamipre Diaries?
laughing

Bram Stocker, Dracula, direct.
Nu stiu ce va mai trebuie atatea prostii cu vampiri cand ai o carte ca aia si un film ca Dracula.

| J0B0MAT a răspuns:

Îmi place şi melodia şi video-ul.
Uită-te la TVD, nu vei avea de pierdut.

| Florentina9210 a răspuns:

Faina melodia.
Dintotdeauna am admirat-o pe Nina Dobrev. E frumoasa si fara make up. Are o figura inocenta.

| Clorox a răspuns:

O ador! Nimic nu trebuie sa fie original ca sa-ti placa!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Mie imi place mult pentru ca a aparut Nina Dobrev in videoclip. Ma tenteaza sa ma uit la "The Vampire Diaries", dar parca ceva ma retine totusi.

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu am ajuns la sezonul 5, dupa nu m-am mai uitat! E interesant, apropo, distractia incepe de la sezonul 2!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Cam cate episoade are fiecare sezon? Intreb doar de curiozitate.

| Deaad a răspuns:

Ca de obicei, foarte de ****, domnule Anime Lover.
M-ai surprinde daca ai baga si tu o muzica buna.
laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Cand am vazut notificarea, ca tu mi-ai raspuns la aceasta intrebare, stiam deja la ce sa ma astept, si nu m-am inselat ca o sa imi dai un raspuns ca cel pe care l-ai dat laughing Deja m-am obisnuit cu raspunsurile astea. Deja mi se pare ceva normal laughing Dar recunoaste ca totusi ti-a placut macar o melodie pe care am postat-o. Spre exemplu aceea medievala?

| Deaad a răspuns (pentru Mayhem666):

Da,aia medievala a fost buna.
Si eu ascult muzica medievala.

Dar singura, bai, fratioare. laughing

Acum, eu te-am facut sa fii asa miserupist(cel putin pe TPU) la o intrebare la care ai luat tu foc, pe vremea cand te credeam doamna Anime Lover.

Asa ca intr-un fel esti copilul meu si poti sa imi spui tata.

Dar tot muzica de **** imi pui sa ascult.
laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Da tata, tot muzica d-asta iti pun sa asculti rolling on the floor Si nu m-ai facut sa fiu miserupist doar pe TPU, ci si in realitate. Thanks!winking