| ProudArriane a întrebat:

Curiozitate: Care sunt trupele voastre rock preferate?

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Trupele rock preferate sunt cele vechi, din anii '60-'90, ca Scorpions, Guns'n'Roses, Pink Floyd, Deep Purple, The Beatles, The Eagles, Led Zeppelin, Queen.

11 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Black sabbath,Coldplay,Creedence Clearwater Revival,Deep Purple,Dire Straits,Evanescence,Garbage,Helloween,Iron Maiden,Led Zeppelin,Megadeth,Mother Love Bone,R.E.M,The Doors, The Police, TheCure, The Cranberries, Nightwish!

| Wehrmacht a răspuns:

Sabaton.

| Sociopat a răspuns:

Gojira, Tool, A Perfect Circle, Pearl Jam, Alice in Chains, Zed Leppelin, Judas Priest, Blind Guardian, Pantera, Sepultura, Motorhead, REM, The Police, HURT,

| ProudArriane explică (pentru Sociopat):

Led Zeppelin...se numesc Led Zeppelin.

| Deaad a răspuns:

Death,Megadeth,Pantera,Slayer,
Metallica,Gorgoroth,Mayhem,Ophis,Black Sabbath.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nine Lashes, My Chemical Romance, Red, Linkin Park, Muse, Fall Out Boy, Radiohead, Epic rock (nu e trupa, e mai mult un gen de muzica), Skillet, Evanescence, Nickleback, Like a storm.
Cam astea sunt.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Cele japoneze.

| StarKiss a răspuns:

Nu îmi place rock-ul.

| ProudArriane explică (pentru StarKiss):

Dupa cum vezi, era o intrebare pentru cei care evident asculta rock... te-ai sesizat degeaba. Dar, desigur, este vina mea, nu am mentionat ca vreau sa ascult doar parerile celor care asculta acest gen.

| Émimα a răspuns:

Disturbed,Three Days Grace,Black Veil Brides,Escape The Fate, Skillet, Bullet For My Valentine, Linkin Park, Slipknot

| catty22 a răspuns:

Evanescene este destul de buna