| Kiss1999 a întrebat:

Hey,TPU! Dati-mi niste trupe rock mai actuale.Dar nu din acelea cu tipete si porcarii. Ceva care sa transmita un mesaj.
Merci anticipat!

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Vrei rock, "Dar nu din acelea cu tipete si porcarii" si ai One Direction in playlist.Ramai, draga, la gunoaiele talestraight face

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Pleaca cu tot cu jegul tau de playlist de aici, poporul nu te vrea! Nu meriti sa ti se recomande vreo formatie rock.

| Kiss1999 explică (pentru BeyondTheDarkSun):

De ce, ma rog? Nu am voie sa ascult alta muzica, **** cu ochi ce esti!?

| Kiss1999 explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Jeg esti tu! Nu vezi ce vocabular ai? Esti o rusiiiine! Stii ce aia sau trebuie sa cauti in DEX?

| Neberius13 a răspuns:

Unele "tipete" chiar transmit un mesaj, nu ma astept ca cineva ce nu le asculta sa inteleaga asta...
si de ce ma rog mai actuale? unele trupe vechi sunt geniale... si nu putine
nu meriti sa asculti "rock", nu ma mai obosesc sa-ti dau si trupe

| Kiss1999 explică (pentru Neberius13):

Am zis ca alea mai vechi nu sunt bune? Ai dreptate, sunt foarte bune.Dar doar am vrut sa vad ceva mai nou! E o crima?

| Neberius13 a răspuns (pentru Kiss1999):

O crima impotriva heavy metal-ului si majoritatii sub-genurilor lui daca ma intrebi pe mine.

| Kiss1999 explică (pentru Neberius13):

Bine, ma... Uite daca nu ai de gand sa ma ajuti, nu stiu de ce mai comentezi!

| ProcreatingObscurity a răspuns:

Trupe rock mai actuale? A, stai...privind in playlist-ul tau gasesc niste porcarii comerciale. Ramai la muzica asta "la moda".

| Rares1997 a răspuns:

Lasa-te de rock bagate pe muzica populara daca nu iti plac alea cu tipete. Sunt extrem de bune si alea vechi si transmit mesaje si prin tipete.

| Kiss1999 explică (pentru Rares1997):

Si tu invata cum sa scrii

| Kiss1999 explică:

Daaaaa.....merci foarte mult de ajutor.M-a rugat o prietena sa-i caut niste trupe si an vrut sa o ajut.Si chiar nu trebuie sa jigniti in halul asta pentru ca va faceti de tot rahatul.Asta este un site in care trebuie sa ajuti, nu sa-i jignesti pentru intrebarile pe care le pun.Si ce? Daca ascult One Direction nu am voie sa ascult si alta muzica? Jeguri sunteti voi!