| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva pe aici care a avut trac (fobie de a canta in public) si a scapat de el?Imi puteti da niste sfaturi? Bineinteles ca o sa dau fundita celui mai util raspuns!

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

Cel mai bine este să fii sigur/ă pe ceea ce faci. După care, să te relaxezi şi să laşi teama la o parte, să iei in seama părerile celor ce ştiu ce zic în legatură cu talentul tău. Treaba e că nu trebuie să te chinui să iti iasă exceptional, asta vine de la sine, o dată cu siguranţa.