| Panteraa a întrebat:

Este o melodie in spaniola, cred, si e mai veche. E foarte cunoscuta si o canta o fata. E mai lenta. Nu stiu nici un vers. Care credeti ca poate fi? Stiu ca nu prea va puteti da seama asa, dar daca stiti mai multe de genul asta va rog sa mi le lasati si poate una tot o sa fie ce caut eu. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Panteraa explică (pentru Adina981):

Asta. Multumesc :*

| Adina981 a răspuns (pentru Panteraa):

Nu ai pentru ce... ma bucur ca te-ma putut ajuta :**

5 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Daca stii sa o fredonezi incearca aici www.midomi.com

| Panteraa explică (pentru Melcul):

Multumesc mult de site. E bun, dar eu nici nu stiam sa o fredonez laughing O sa il folosesc pe viitor.