| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU:* http://www.youtube.com/watch?v=auANHoHvt70&feature=playe r_embedded aici zice ca justin bieber nu traieste, si nu a trait nici odata! Era un mos de 51 de ani! Justin bieber e pedofil. am nevoie de parerea voastra. Credeti ca este adevarat?:X

Răspuns Câştigător
| CosminKidd a răspuns:

Nu e adevarat. esto o panarama. cei de la CNN fac misto merew de vedete.si inca ceva cum naiba sa ai voce de 15 ani la varsta de 51? su fetita aia de 9 ani probabil a fost pusa de cei de la CNN sa sp asa ceva. cred ca a primit o suma frumusica straight face acum vreau funda

10 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Dumnezeule! de ce credeti toate prostiile.
raspunsul e un MARE NUUUUUUUUU rolling on the floor

| Диана a răspuns:

Deci ăsta e noul val de întrebări despre Bieber?raised eyebrows

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

No cred asa ceva daca era adevarat se afla de mai demult nu de pe acum eu cred ca cineva vrea sai strice imaginea lui Justin Bieber sad

| Sinedd a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......pe-privat/
A mai fost pusa aceasta intrebare de 3 ori.
Nu este adevarat, e la misto facut!

| anda_1885 a răspuns:

Crezi ca daca era ceva adevarat netul nu era impanzit de stirea asta, si nu aparea pe la toate posturile de stiri? Probabil este o coincidenta de nume, si cineva s-a folosit de asta si a schimbat putin stirea originala, sau a trucat tot filmul

| XxXKevinXxX a răspuns:

Sal.
Nu crede, ca ie doar vrajeala daca arata stirile si alea toate sunt facute de Americani.
Si daca era pedofil de 51 de ani mai isi inregistra vocea si clip pe net, la mitea cocosului hehe.
Asa ca astea sunt doar inventii de la ei!
O zi buna iti doresc.

| ŞatenaDeAstăVară a răspuns:

Lol!laughingNu prea cred.Nu il idolatrizez dar nu stiu ce sa zic. Nu cred ca ar fi posibil asa ceva. Si vocea?
Nu stiu ce sa zicstraight face

| Mikyyela a răspuns:

Eu nu cred.Dar stiti ca toate vedetele au nume de scena! probabil justin bieber este un nume de scena sau probabil sunt niste abureli pe care producatorii le scriu pentrru a populariza site-ul.laughing

| DeeaDyaDeea a răspuns:

Este fals. Justin Bieber traieste si chiar vb romana. uite id lui bieberjustin995@yahoo.com

| DeeaDyaDeea a răspuns:

Pardon Engleza!