| ladybug23 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=playe r_embedded... OMG sunt socata frate. nu ca m-as da in vant dupa Justin Bieber da. cred ca cam toata lumea a ramas socata :|...

pareri. ceva? adica. credeti ca e adevarat?

Răspuns Câştigător
| evoke a răspuns:

Doamne. A 16-a intrebare. laughing
E Fake in toata regula. Daca esti atenta la partea aceea cand canta, se vede clar ca doar imita. oh go on
Daca era real nu crezi ca ar avea milioane de vizualizari, nu doar 336? Plus ca ala are capul mult mai mare decat Justin, si urechile mult mai blegi. laughing Si daca era adevarat, se vedea ca e doar o masca.
Oricum, se mai poate vede si dupa corp. Corpul este evident ca este al unui copil, nu al unui mos de 51 de ani. laughing

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

E o gluma de prost gust. laughing Daca te-ai uita putin la emblema celor de la CNN si la emblema din video ti-ai da seama imediat.
O zi buna! happy

| MIM a răspuns:

Esti socata, ha?smug
laughing

| Ale_8242 a răspuns:

Ok, deci am pierdut 1 minut pretios din viata mea ca sa vad un video de rahat. Oameni buni, daca vedeti maine pe youtube ca Michael Jackson e viu, chiar credeti? Nu l-am vazut in viata mea pe Justin Bieber, dar sunt destul de sigura ca are 16 ani, nu 51. Unii pur si simplu nu stiu ce sa faca sa atraga atentia.

| evoke a răspuns:

Doamne. x__x A 16-a intrebare. laughing
E Fake in toata regula. oh go on Daca esti atenta la partea aceea cand canta, se vede clar ca doar imita. oh go on
Daca era real nu crezi ca ar avea milioane de vizualizari, nu doar 336?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat din pacate dar era mult prea frumos sa vad milioane de fetite de 10 ani plangand dupa un pedofil rolling on the floor