| FataDulceSiScumpik a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=auANHoHvt70&feature=playe r_embedded#!
Ce e cu tampenia asta?:|
Justin Bieber nu exista?:|

11 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Cica nu.

| BruneTTe a răspuns:

E fake. zicea cineva ca e de fapt o farsa facuta de respectiva televiziune care de fapt se si ocupa cu asa ceva.
Si daca e adevarat. soartalaughing

| R9kitty a răspuns:

Bunahappy Da, e tanpenie, Exista! Acel program tv nu e CNN, ci e Onion News (un program ca OTV, de caterinca) si nu e posibil ca un om de 51 ani sa aiba voce de copil de 17 anistraight face Deci nu e deloc adevarat. Pa Pa:*

| eu_4591 a răspuns:

Sincer, as vrea eu sa nu existe.

| Smile_3473 a răspuns:

Ba da, exista. E fake filmu`...

| Emi_3041 a răspuns:

Nu cred ca este adevarat.

| Andrux a răspuns:

E o mareee prostiiee...

Nu e adevat...

| a răspuns:

E doar o parodie ppl.
God.

| bestialu96 a răspuns:

1 e fake
2 e o tampenie
3 jb a avut concerct acum cateva zile si daca mosu era la parnaie cum mai cantalaughing
4 cand era mic de avea 8 ani EL ERA MIC IAR MOSU MARE WTF>>>>? adica a crescut un mos de 51 de ani
5 un mos se putea misca asa
6 e 100% facatura
deci e fake
FUNDA:X:X?

| elena7 a răspuns:

Ce prostie laughing))) astia nu stiu ce sa ma scoatalaughing))

| GEORGE5067 a răspuns:

Eu nici nu am auzit de asta.