| Verdant a întrebat:

Imi puteti da o lista cu toate melodiile Bug Mafia? Nu accept site-uri si nu dau funda. Dau funda doar la liste, copy/paste. Vedeti voi cum faceti.

10 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns (pentru duuh):

Good job. laughing

| Verdant explică (pentru duuh):

Off doamne. Romana asta... foarte grea... Baa parca ti-as fi scris asa : Tzungtzay Yuhay Lumbay. Nu ti-am scris asa. Am scris : Nu accept site-uri si nu dau funda pentru ele. Pa

| CoquineNoire a răspuns (pentru Verdant):

Auzi mah, cum ti-ai cautat hieroglifele alea, de la nickname pe internet, asa puteai sa cauti si discografia bug mafia, ce dracu era asa de greu? ne-ai mai bagat si placa aia cu "vedeti voi cum faceti sa dati copy paste", si mai ai si tupeul nesimtit sa te iei de noi.
putorilor ce sunteti, e plin siteul asta de voi.

| Verdant explică (pentru CoquineNoire):

Ma copilash, stai cuminte in banca ta. Daca nu iti comvine du-te si culcate. Daca ai chef de cearta, ceartate cu mata sau cu tactu. Sau dati foc si aruncate pe geam! Cea mai buna solutiewinking

| duuh a răspuns (pentru Verdant):

Tu nu ai inteles la ce se refera imaginea, nu?

| Verdant explică (pentru duuh):

Nici nu ti-am intrat pe site ma =]] ca e grea romana.

| duuh a răspuns (pentru Verdant):

In fine. In orice caz, nu era un link catre discografia de la Bug Mafia, pe care poti sa o gasesti extrem de usor pe Google. De fapt, (re)citeste raspunsul lui MissBlaHck, ca iti zice bine. Si daca romana e asa de usoara, o sa pricepi ce-a scris... sper.

| Verdant explică (pentru duuh):

In primul rand, tu te-ai bagat sa dai asa un site ca ti sa zarit tie. In al doilea rand, nu stii sa citesti (apropo cu reclama aia de la tv ca multi tineri de pana in 15 ani au dificultati la citire) si tu esti unul dintre ei, te califici foarte adanc printre ei. In al treilea rand, daca nu iti comvine ca ti-am spus un adevar, ca romana asta e grea (pentru tine), nu mai posta. Sper ca ai reusit sa citesti tot in hai na sa zicem vreo 10 minute. Daca ai chef de cearta cum i-am zis si lu' Doamna MissBlaHck ceartate cu cine vrei da nu cu mine. Hai ca imi pierd minute pretioase din viata, ajutandu-te cu problema ta psihopatica. Imi e mila de cei ca tine. Saracu' de tine. sad

| duuh a răspuns (pentru Verdant):

Ce dragut. Cat te-ai gandit ca sa imi dai un raspuns ca asta?