| SickMind a întrebat:

Imi tot vine in minte o melodie in spaniola, dar cum nu prea stiu limba nu pot sa descifrez versurile, tin minte doar viedoclipul cu o tipa care isi salva pretenul tinut ostatic...la sfarsitul melodiei erau amandoi intr-o camera de hotel iar el ii face cadou o bijuterie

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigur/a ca imaginile apartin melodiei si nu erau luate dintr-un film sau altceva? ca sa ar fi imposibil de gasit. Poate dai totusi mai multe detalii!

| SickMind explică (pentru anonim_4396):

Da, era videoclipul!