| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru rockeri big grin Care este trupa voastra preferata? happy Dau funda daca gasesc un raspuns cu macar una dintre trupele mele favorite!winking

9 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Queen,Green Day,Nirvana,Bon Jovi,Mumford And Sons, Pink Floyd, Evanescence, Florence + The Machine, Of Monsters And Men, The Rolling Stones, Maroon 5, One Republic, The Smiths, Blondie, Dixie Chicks...

| CautNume a răspuns:

Evanescence, Queen, Red Hot Chili Peppers, Metallica si mai multe.

| thegatekeeper a răspuns:

Megadeth, Children of Bodom, Motley Crue, Guns n' Roses, Led Zeppelin, Iron Maiden, Slayer, AC/DC, Metallica, Nirvana, Rammstein etc.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Satyricon, Slayer, Korpiklaani si Amon Amarth sunt preferatele mele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am mai multe: Green Day, Evanescence, Linkin Park, Nickelback happy.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Hmm, acum vreo 2-3 ani chiar puteam spune "Metallica", dar de când cu Lulu m-am cam "dezlipit" de ei, aproape total.
În prezent, chiar nu am NUMAI una preferată, sunt mai multe.

| megamix112 a răspuns:

Amon Amarth,Ensiferum,Metallica, Equilibrium, Pantera, Varg, Death.\m/

| Prototypul a răspuns:

Linkin Park, Hollywood Undead, Slipknot, Skillet, The Rasmus, Nirvana, Three Days Grage, Apocalyptica, Swichfoot si Rev Theory.

| AbbyXQuinn a răspuns:

Ohh...Evanescnce, Metallica, Bring me the horizon, Black veil brides, asking alexandria, Seether, Nightwish, guns n` roses happy
si mai sunt dar am uitat xD