| alessandra10 a întrebat:

Mai multe persoane mi-au spus ca am voce si ca sa ma conving, vreau sa o rog si pe profesoara de muzica sa ma asculte. Problema e ca mi-e foarte rusine. Ce pot face ca sa scap de emotii?

2 răspunsuri:
| Flammachiu a răspuns:

Incepe prin a fredona de fata cu lumea
canta in fata oglindei sau vorbeste in fata ei, canta ceva de pe net de fata cu cineva dupa ce ai repetat un pic "alone"

| BiaAmi a răspuns:

Fara rusine! Si eu cant, nu trebuie sa iti fie rusine! O poti ruga pe doamna prof. sa te asculte dupa ce se suna de iesire asa, la ureche sa ii canti dac nu vrei sa auda toti colegii! Dar in a avea voce nu trebuie sa iti fie rusine, este un lucru frumos! Bafta :*. funda?