| oanarodica a întrebat:

as vrea sa ma inscriu la "romanii au talent" sezonul 3, talentul meu este cantatul, mai multe persoane mi-au spus ca am o voce deosebita si ca ar trebui sa o fac cunoscuta, dar problema emotiilor de pe scena ma doboara, cum sa scap de emotii atunci cand, cant in fata unui public? fara raspunsuri stupide, multumesc.

1 răspuns:
| mihaielo a răspuns:

Depinde de persoana, pe mine ma ajuta sa vad lumea in chiloti... sper sa te ajute si pe tine, bft