| CraziNess a întrebat:

BUna TPU eu sunt o mare fana twilight si as vrea sa stiu parerea voastra despre aceste carti si filme? despre personaje si actori? Daca va place sau nu? il gasiti plictisitor pentru ca uni zic ca este dar eu nu cred deoarece este fenomenal si pe deasurpa "super misto"laughing astept parerea voasta :*happy

Răspuns Câştigător
| Oandy11 a răspuns:

Salut, pot sa spun ca si eu sunt o fanabig grin.Am inceput sa vad primul film anul trecut prin septembrie...la inceputul scolii. O colega mi la dat si mi-a dat si cartile electronice si mi-a spus ca sunt sooper.Eu nu am crezut dar eram curioasa cum e filmul.Astfel ca m-am uitat la el, insa nu avea surbritrare si astfel am spus ca hai sa citesc prima carte sa inteleg mai bine.Deci cand am inceput sa citesc totul ma fascinat.Am fost cuprinsa de acel mister si am citit pana la urma toate cartile. O inbuneam pe mama cu Twilight.laughing Pot sa spun ca sunt niste carti foarte bune si ca Stephany meyer e o scriitoare foarte buna:X Filmele sunt destul de reusite, dar nu dau cartile pe film.Actorii sunt buni si Rob si Kristian sunt perfecti pentru rolul lui Edward si Bellalove struck alti actori nu cred ca s-ar fi potrivita mai bine. daca te mai intere ceva sati sp, intreaba-ma:d

2 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Si filemel si cartile sunt extraordinarelove struck le adorlove struck personajul meu preferat este Carlisle love struck pentru ca il ador pe actorul care interpreteaza rolul...bestial totullove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este extraordinar actori sunt sau joaca fenomenal nu spun multe altfel filmul na sa mai fi surprinzator de grozav daca sti deja tot. eu spun ca este un film super tare am vazut prima parte o astept cu nerabdare pe a doua stiu bine ca si asta va fi la fel de superba o astep cu nerabdar sper ca ai inteles ce film grozav este sper ca esti convinsa pentru ca daca nu nu sti ce pierzi crede-ma.